Teknolojik yeniliklerin takipçisi olan firmamız akıllı telefon ve tabletlere uyumlu yeni arayüzümüz ile yeniden yayında.

Web sitemizi artık cep telefonları ve tabletlerden de rahatlıkla takip edebilirsiniz. Responsive özellliği olan yeni temamız ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hizmetlerimizin müşterilerimize daha hızlı ve daha kolay ulaşılabilir olması için yeni yatırımları gündemimize almış bulunmaktayız. Kurumsal kimliğimizi üst seviyelere çıkarmak adına hizmet kalitemizi, ekipmanımızı daha üst seviyeye taşıyoruz.

Kurtoğlu PVC Kapı ve Pencere Sistemleri olarak hizmete aldığımız www.gazianteppimapentamirservisi.com adlı sitemizin seo çalışması neticelerini kısa sürede vermeye başladı.

Amacımız Gaziantep ve ilçelerinde yaşayan halkımızın bize daha hızlı ulaşmasını sağlamak. Bu nedenle "Gaziantep Pimapen Tamiri" kelime aramalarında 1. sayfaya yükselme gayretinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Reklamsız olarak daha emekleme safhasında google aramalarında üst sıralara çıkmış olmak bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Bütün müşterilerimize pimapen tamircisi olarak teşekkür ederiz.

Zaman içerisinde farklı çalışmalarla kendimizi geliştirerek müşterilerimize daha kaliteli ve garantili hizmet vermek istiyoruz. Bunun için gerekli bütün kaynakları kullanarak .kurumsal bir firma olarak hizmet vrmek en büyük amacımız.