Hakkımızda

Gaziantep Pimapen Tamiri Servisi, Gaziantep ve ilçelerinde pimapen tamiri, cam kapı ve cam balkon tamiri alanında hizmet verecek kurumsal bir firmadır. Eğitimli ve deneyimli personelleri ile sineklik, küpeşte, kepenk, duşakabin montaj ve tamirini yapma deneyimine sahiptir.

Teknolojik yenilikleri takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. Gaziantep Pimapen Tamir Servisi sitesi aracılığıyla bugün başta Gaziantep olmak üzere ilçelerde de yüzlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Firmamız alanında uzman bir ekip ile Pimapen Tamiri, Pvc Pencere Bakım Onarım Hizmetlerinde faaliyet yürütmektedir. Firmamız PVC ve Cam Balkon ve Cam Kapı Sistemleri ve arızalarını uygun fiyat ve garantili olarak tamir etmektedir. Gaziantep Pimapen Tamir Servisi Pvc Pencere Servis, Bakım ve Onarım ve montajında uzmanlaştırılan eğitimli personelleri ile Pimapen Tamirinde, Gaziantep'teki en önemli firmalarından biridir. PCV Sistemleri, Cam Balkon ve Cam Kapı sistemlerinde firmamız pen tamirinde, Dünya genelinde uzmanlaşmış markaların ürünlerini kullanarak hizmet sağlar. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde pvc pencere teknolojisindeki gelişmeleri sizlere sunan firmamız, bir çok hizmeti sizlere Türkiye ile aynı anda sunar.

Antep ve ilçelerinde Pvc Pencere, Panjur ve Cam Sistemleri tamirinde en kolay ulaşılabilen bir firma olma özelliğini devam ettirmektedir.

Montaj ve tamir işlerinizde firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır

Gaziantep'te Pimapen Servis Bölgelerimizi yayınlayarak hizmet kalitemizi yükseltmeyi amaçladık.